Prowadząc czynną działalność polityczną koncentrowałem się zawsze na wspieraniu prawa jednostki do  wolności światopoglądowej. W 2009 roku zostałem wiceprzewodniczącym Unii Lewicy, później współtwórcą WiR. Byłem członkiem rady programowej Europy Plus, w 2018 roku zostałem zaproszony do Honorowego Komitetu Lewicy, a w 2019 podpisałem deklarację programową Koalicji Europejskiej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w działalności doradczej nie kieruję się oczywiście sympatiami czy antypatiami politycznymi, zwłaszcza że czas bardzo czynnego uprawiania polityki mam już za sobą, a jedynie moimi wartościami, profesjonalizmem i zgromadzonym doświadczeniem.

 

Od 2003 roku angażuję się w działania na rzecz świeckości państwa, między innymi jako koordynator polityczno-społecznej grupy otwarci (2003-2005) pod egidą senatorki i kandydatki w wyborach prezydenckich 2005 Marii Szyszkowskiej, w kolejnych kadencjach parlamentu organizując konferencje poświęcone temu tematowi z udziałem gości zagranicznych, a w roku 2017 zostałem jednym z twórców Kongresu Świeckości, który zjednoczył w poparciu dla swoich postulatów wszystkie partie polskiej lewicy.

coaching duchowy

 

Moja pasja dotycząca rozwoju wewnętrznego znalazła wyraz w zaanażowaniu się w pracę pism naukowych poświeconych duchowości wolnościowej. Już jako 19-latek zostałem sekretarzem redakcji stworzonego przez Jerzego Prokopiuka pisma Gnosis, a kilka lat temu dołączyłem do zespołu Hermaiona, którego twórcą jest Dariusz Misiuna.

Moje zainteresowanie tradycjami niezależnego rozwoju indywidualnego i społeczno-politycznego sprawiło, że zainteresowałem się też, między innymi, wolnomularstwem – jestem redaktorem naukowym jednego z największych na świecie anglojęzycznych portali internetowych poświeconych tej tematyce: Freemasonry.network.

Jestem redaktorem książek Krystyny Żywulskiej i współwydawcą ich edycji polskich, angielskich, francuskich, rosyjskich i niemieckich.

Od lat zgłębiam zagadnienia zwiazane z cybernetyką. Należę do European AI Alliance i kończę pisać  książkę „Artificial Intelligence and Human Freedom”.

 

Moją matką była Anna Bojarska, kiedyś nazwana „jedynym polskim żywym pisarzem politycznym”, przez wiele lat mieszkała w Paryżu, gdzie i ja spędziłem sporo czasu. Moim wujem był Tadeusz Łomnicki.

Od 2007 roku jestem mężem Małgorzaty Bojarskiej – niezrównanej celebrantki ceremonii humanistycznych. Nasi wspaniali synowie to Leon (ur. 2011) i Felix (ur. 2014). 

Mieszkamy w Wilanowie.

Zadaj pytanie:

 

  Zarezerwuj spotkanie:

   

  tel.:

  +48 607 649 757

   

  e-mail:

  max.bojarski@gmail.com

   

  miejsce szkoleń: 

  Wiśniowa 48/11 (oficyna), Warszawa

   

  adres korespondencyjny:

  Targowa 84/14, 03-448 Warszawa

   

  twitter: 

  https://twitter.com/MaxBojarski

   

   

  Dla mediów:

   

   

  Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Prasowym Maxa Bojarskiego pod adresem e-mail: pr@maxbojarski.pl.